Diskutim:SC Gjilani

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin SC Gjilani. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Golashenuesi më i mir është Liridon Hasani Kurse Asistusi me i mir është Florim Murseli Sezoni 2007/8

A kanë himen Skifterat, a veq ala-la-la, o-o-o?

PROBLEMI DHE PREFERENCAT MATERIALE TE KONTESTUESHME / GJENDJA FINANCCIARE[Redakto nëpërmjet kodit]

Rreth "Gjendjes Financiare" si problematike ne vehte me ngarkesa ndoshta shume sfiduese.... Ne si Gjilanas, pamvarsisht tifozerise per FC Driten apo FC Gjilanin, si dy skuadra me epitete te larta Gjilanase, do te ishte nje shkalle shume e larte me kult te larte identite dhe dinjiteti, qe ne kohe te veshtira financiare (si tani FC Gjilani, respektivisht futbollistet aktiv), te ndermiren hapa dinjiteti, humaniteti dhe te ngjajshme, cdo kund dhe gjithekund ne Gjilan, e ne portale te ndryshme lokale e me gjere ne shenje solidariteti, me aksione te ndryshme ne shkolla, teater, parti politike, shoqata rinore e shoqerore, neper afarizma te ndryshme te qytetit ...etj..etj.. etj.. per ti mbuluar spaku nevojat apo pagat e rregullta te futbollisteve aktiv (pamvarsisht rezultateve ne lojen e tyre) duke sfidu nje casje kohore me nje casje te veqant solidare si casje kushtrimi ne tere dhe per tere Kosoven, vertete si Kushtrim Humaniteti, solidariteti siq edhe vet sporti therret me meritat e saja....

Vertete, habitem per mosangazhim apo pasivitet solidar, humanitar, dinjitoze...deri sa eshte nje rast si rast i jashtzakonshem qe do te ngrite larte vlerat tona Kosovare , shqiptare...jo vetem per rastin e FC Gjilani por, per cdo lloj te ngjajshem te kesaj natyreje....

Dmth te bejme dicka te veqant, qe te shperblehemi si popull me dicka si vlere te veqant... prandaj pyes, ku jane gazetaret dhe kontributi i tyre me thema te veqant si kjo tani!

Zemra me flet, me zemer ju flas...Zgjohuni per vlera te veqanta....

Zoti i shperbleft gjitha vlerat e veqanta qellimmirese. 2A04:EE41:0:E040:2D81:6933:56A1:898C 14 nëntor 2022 00:25 (CET)[përgjigjuni]

Shpresoj se do ta lexoj dikush komentin e larte shenuar 2A04:EE41:0:E040:2D81:6933:56A1:898C 14 nëntor 2022 00:28 (CET)[përgjigjuni]
Rreth "Gjendjes Financiare" si problematike ne vehte me ngarkesa ndoshta shume sfiduese.... Ne si Gjilanas, pamvarsisht tifozerise per FC Driten apo FC Gjilanin, si dy skuadra me epitete te larta Gjilanase, do te ishte nje shkalle shume e larte me kult te larte identite dhe dinjiteti, qe ne kohe te veshtira financiare (si tani FC Gjilani, respektivisht futbollistet aktiv), te ndermiren hapa dinjiteti, humaniteti dhe te ngjajshme, cdo kund dhe gjithekund ne Gjilan, e ne portale te ndryshme lokale e me gjere ne shenje solidariteti, me aksione te ndryshme ne shkolla, teater, parti politike, shoqata rinore e shoqerore, neper afarizma te ndryshme te qytetit ...etj..etj.. etj.. per ti mbuluar spaku nevojat apo pagat e rregullta te futbollisteve aktiv (pamvarsisht rezultateve ne lojen e tyre) duke sfidu nje casje kohore me nje casje te veqant solidare si casje kushtrimi ne tere dhe per tere Kosoven, vertete si Kushtrim Humaniteti, solidariteti siq edhe vet sporti therret me meritat e saja....
Vertete, habitem per mosangazhim apo pasivitet solidar, humanitar, dinjitoze...deri sa eshte nje rast si rast i jashtzakonshem qe do te ngrite larte vlerat tona Kosovare , shqiptare...jo vetem per rastin e FC Gjilani por, per cdo lloj te ngjajshem te kesaj natyreje....
Dmth te bejme dicka te veqant, qe te shperblehemi si popull me dicka si vlere te veqant... prandaj pyes, ku jane gazetaret dhe kontributi i tyre me thema te veqant si kjo tani!
Zemra me flet, me zemer ju flas...Zgjohuni per vlera te veqanta....
Zoti i shperbleft gjitha vlerat e veqanta qellimmirese. 2A04:EE41:0:E040:2D81:6933:56A1:898C 14 nëntor 2022 00:28 (CET)[përgjigjuni]
Shpresojë se do ta lexoj dikush komentin e larteshenuar... 2A04:EE41:0:E040:2D81:6933:56A1:898C 14 nëntor 2022 00:29 (CET)[përgjigjuni]
Rreth "Gjendjes Financiare" si problematike ne vehte me ngarkesa ndoshta shume sfiduese.... Ne si Gjilanas, pamvarsisht tifozerise per FC Driten apo FC Gjilanin, si dy skuadra me epitete te larta Gjilanase, do te ishte nje shkalle shume e larte me kult te larte identite dhe dinjiteti, qe ne kohe te veshtira financiare (si tani FC Gjilani, respektivisht futbollistet aktiv), te ndermiren hapa dinjiteti, humaniteti dhe te ngjajshme, cdo kund dhe gjithekund ne Gjilan, e ne portale te ndryshme lokale e me gjere ne shenje solidariteti, me aksione te ndryshme ne shkolla, teater, parti politike, shoqata rinore e shoqerore, neper afarizma te ndryshme te qytetit ...etj..etj.. etj.. per ti mbuluar spaku nevojat apo pagat e rregullta te futbollisteve aktiv (pamvarsisht rezultateve ne lojen e tyre) duke sfidu nje casje kohore me nje casje te veqant solidare si casje kushtrimi ne tere dhe per tere Kosoven, vertete si Kushtrim Humaniteti, solidariteti siq edhe vet sporti therret me meritat e saja....
Vertete, habitem per mosangazhim apo pasivitet solidar, humanitar, dinjitoze...deri sa eshte nje rast si rast i jashtzakonshem qe do te ngrite larte vlerat tona Kosovare , shqiptare...jo vetem per rastin e FC Gjilani por, per cdo lloj te ngjajshem te kesaj natyreje....
Dmth te bejme dicka te veqant, qe te shperblehemi si popull me dicka si vlere te veqant... prandaj pyes, ku jane gazetaret dhe kontributi i tyre me thema te veqant si kjo tani!
Zemra me flet, me zemer ju flas...Zgjohuni per vlera te veqanta....
Zoti i shperbleft gjitha vlerat e veqanta qellimmirese. 2A04:EE41:0:E040:2D81:6933:56A1:898C 14 nëntor 2022 00:29 (CET)[përgjigjuni]

Ftesë solidarizimi per ndihmë financiare FC Gjilanit[Redakto nëpërmjet kodit]

Rreth "Gjendjes Financiare" si problematike ne vehte me ngarkesa ndoshta shume sfiduese.... Ne si Gjilanas, pamvarsisht tifozerise per FC Driten apo FC Gjilanin, si dy skuadra me epitete te larta Gjilanase, do te ishte nje shkalle shume e larte me kult te larte identite dhe dinjiteti, qe ne kohe te veshtira financiare (si tani FC Gjilani, respektivisht futbollistet aktiv), te ndermiren hapa dinjiteti, humaniteti dhe te ngjajshme, cdo kund dhe gjithekund ne Gjilan, e ne portale te ndryshme lokale e me gjere ne shenje solidariteti, me aksione te ndryshme ne shkolla, teater, parti politike, shoqata rinore e shoqerore, neper afarizma te ndryshme te qytetit ...etj..etj.. etj.. per ti mbuluar spaku nevojat apo pagat e rregullta te futbollisteve aktiv (pamvarsisht rezultateve ne lojen e tyre) duke sfidu nje casje kohore me nje casje te veqant solidare si casje kushtrimi ne tere dhe per tere Kosoven, vertete si Kushtrim Humaniteti, solidariteti siq edhe vet sporti therret me meritat e saja.... Vertete, habitem per mosangazhim apo pasivitet solidar, humanitar, dinjitoze...deri sa eshte nje rast si rast i jashtzakonshem qe do te ngrite larte vlerat tona Kosovare , shqiptare...jo vetem per rastin e FC Gjilani por, per cdo lloj te ngjajshem te kesaj natyreje.... Dmth te bejme dicka te veqant, qe te shperblehemi si popull me dicka si vlere te veqant... prandaj pyes, ku jane gazetaret dhe kontributi i tyre me thema te veqant si kjo tani! Zemra me flet, me zemer ju flas...Zgjohuni per vlera te veqanta.... Zoti i shperbleft gjitha vlerat e veqanta qellimmirese. Donisajeti (diskutimet) 14 nëntor 2022 00:39 (CET)[përgjigjuni]