Diskutim:Seriali

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Seriali. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • Kam degjuar se ka disa seri pullash, po kjo faqja qenka zen me "seria"...
  • Kam degjuar se ka disa seri monedhash, po kjo faqja qenka zen me "seria"...
  • Kam degjuar se ka disa seri botimesh, po kjo faqja qenka zen me "seria"...
  • Kam degjuar se ka disa prodhime ne seri, po kjo faqja qenka zen me "seria"...

Keshtu pra te nderuar zonja dhe zoterinj! Faqja seri duhet kopjuar tek seriali televiziv, kurse tek seri te behen vetem shpjegimet perkatese, dhe te vendosen lidhjet e jashtme per sejcilen prej tyre. Uni 6 Shtator 2006 16:20 (UTC)

PS: Po te deshironi akoma me shume shprehje te ngjashme me shkruani, se qitapin poshte kokes e kam... Uni 6 Shtator 2006 16:20 (UTC)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Seriali. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 29 janar 2020 20:13 (CET)[përgjigjuni]