Diskutim:Shehi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shehi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nga sa kam parë unë kthejellimet krijohen për tituj artikujsh që mund të ngatërrohen. Si psh nëse do të kishte dy persona me emër të njëjtë, apo nëse i njëjti togfjalësh përdoret për të emërtuar artikuj të ndryshëm në trajtime të ndryshme.-- Mr. Pseudo diskuto 4 prill 2015 21:09 (CEST)