Diskutim:Shtjefëni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shtjefëni. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Emertimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Dakord qe kalku ortodoks eshte me i hershem (? liturgjia katolike daton me perpara ne kohe), dhe ndjeshmerisht numri i tyre me i larte se i te krishtereve katolike (nese numrat jane argument cilesor per çeshtjen), por duhet pare mire formulimi qe nga fjalet e para. --GrepfrutAroma (diskutimet) 13 shkurt 2019 15:50 (CET)