Diskutim:Sistemi i qarkullimit të gjakut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sistemi i qarkullimit të gjakut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po më duket që ësht ëmirë të gjindet një skemë (foto) e këtij sistemi.--Hipi Zhdripi 2006 Mars 28 19:35 (UTC)

Sistemi i qarkullimit te gjakut[Redakto nëpërmjet kodit]

Gjaku eshte ind lidhor

COLD[Redakto nëpërmjet kodit]