Diskutim:Sllobodan Millosheviq

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sllobodan Millosheviq. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Video te luftes ne Kosove[Redakto nëpërmjet kodit]

pse nuk kenii videoo gjat ludtes ne kosovv – Komenti i mëparshëm i pa firmosur ishte shtuar nga 84.22.40.99 (diskutimiredaktime) 3 Qershor 2008 19:43 (UTC).

Video qe mund te jeni me liçense te lirshme, i gjen te commons.wikimedia.org, ne qofte se ekzistojne. --Eagleal  3 Qershor 2008 19:20 (UTC)