Diskutim:Sporti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sporti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mendojë se artikulli si është, deri sa të vije dikush e të shkruaj edhe për gjëra tjera rreth sporti (ku ta di unë) duhet mbetur. Falë përdoruesit kalimtarë për historin e sportit antik kemi një pjesë të historis e cila me siguri që të plotësohet në të ardhmën --Hipi Zhdripi 2005 Dhjetor 21 11:23 (UTC)