Diskutim:Struga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Struga. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Diskutim:Struga/Arkiva 000

oj strug strug e embel strug e bukur o moj strug per per festival per ty malli na paska mar ti ne zemer na paske kall krejt rinin na paske tranu po me thuen si kur struga skena shiqu per csdo ver kena me vizitu qytet me te bukur ala sken shiqu kshtu ki shkumbi na paska shkru aj te verteten esht tu e tregu por kot fjal struges ja ka kushtu - Redaktori me IP 84.72.109.165


Edhe kjo është Wikipedia? Si mendojnë redaktorët kalimtarë për Strugën--Hipi Zhdripi 2006 Shkurt 26 05:34 (UTC)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli Struga. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 14:02 (CEST)