Jump to content

Diskutim:Targat e automjeteve të Kosovës

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Targat e automjeteve të Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


jam banor i kososves jetoj ne usa vi qdo vit ne ks nga dy muaj perse nuk ka tabela te perkohshme ose mujore ne ks kur dihet se dogana edhe akciza eshte me e lart se vlera e kerrit un kam nje jaguar te vitit 2004 e kam bler 3600 fr qe i bjen diku 2600 euro per ta doganu edhe regjistru ne ks me kerkojn 2800 euro a eshte kjo ne rregull apo keta hajna nuk din se ku esht kufiri i hajnis ku ne shqiperi e njejta vetur regjistrohet doganohet deri ne tabela shqipetare vetem me 860 euro deri kur kjo vuajtje e keti populli pa fat vetem per hajdut tu punu marre.