Diskutim:Tepelena

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Tepelena. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Rrethett dhe qytetet e shteteve[Redakto nëpërmjet kodit]

Shumë shtete ndahen në njësi administratuve të ciat janë të emërtuara sipas emrit të qytetit. Në Kosovë ngatërrohen rajonet me qytete në Shqipëri rrethet me qytete. Këtu (deri më tani) në këtë projek për Kosovën kemi zgjedhur p.sh artikulli Gjakova për rajonin e Gjakovës dhe Gjakova (komuna) për komunen e Gjakovës pasi që ndër shqiptarët me termin Gjakovë është i njohur tërë rajoni i Gjakovës e jo vetëm qyteti. Ndërsa për Shqipërin (edhe në mënyrë administrative) në këtë projekt janë ndarë në p.sh Rrethi i Tepelenës dhe Tepelena si qytet. Për këtë të dhënat që kanë të bëjnë me rrethin duhet të bashkangjiten në artikullin Rrethi i Tepelenës dhe natyrisht që edhe në artikullin Tepelena do të ketë të dhëna për gjithë rrethinën e saj porse ato duhet të dallohen ashtu që të dihet se këtu është fjala për qytetin e Tepelenes.--Hipi Zhdripi 2005 Dhjetor 9 10:54 (UTC)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Tepelena. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 14:41 (CEST)Reply[përgjigje]