Diskutim:Universiteti Shtetëror i Tetovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Universiteti Shtetëror i Tetovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

tung ju pershendes nga kosva desha me dit a ban em vazhu edhe ni vit ne tetov jam studen ne fama prizen privat jam kam deshir tee vi edhe te regjistrohemi edhe oer ni vit ne tetov lus agim vela rektorin e keti universiteti te me bej te mundeshm kete shkak qe jam ka shkruaj

pershendetje![Redakto nëpërmjet kodit]

jam e interesuar te vazhoj studimet e larta ne universitetin tuaj per degen juridik.kam mbaruar 3-vjecarin per Italisht-te gjuhet e huaja ne Tirane.ju lutem me informoni se cfare dokumentesh duhet qe te rregjistroem ne universitetin tuaj.ju faleminderit!!!

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Universiteti Shtetëror i Tetovës. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 16:03 (CEST)[reply]