Diskutim:Vallet shqiptare

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Vallet shqiptare. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pogonishte[Redakto nëpërmjet kodit]

Pogonishtja nuk e ka origjinën prej veriut e Shqipërisë. Është gabim i shkruajtur ose është e vërteta. Sipas meje Pogonishtja vjen nga fshati Pogon në komunën Pogonjug të Shqipërisë. --

« Tfts » [ Diskutim ]

15 korrik 2011 23:39 (CEST)