Diskutim:Volkswagen Golf Mk4

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Volkswagen Golf Mk4. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

golfi prodhoet ne gjermani dhe esht♪7 i pershtatshum per vozitje dhe pra e ka matorrin shhum te mir dhe te shpqjt prandaj golf 4 motorin 2.0 v6 benzinz tdi te kuqe esh nje nder kerret me te forta prandaj shkon shpejt edhe qinu