Jump to content

Mikres mèrès

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ditët e shkurtra)

Mikres mèrès (sq. Ditët e shkurtra) është një film i prodhimit shqiptaro-grek i vitit 1995 me regji dhe skenar nga Kostas Macheras.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]