Dragozheli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dragozheli
Fshat
Vendndodhja
Dragozheli is located in Maqedonia e Veriut
Dragozheli
Dragozheli
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 737 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1434
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 19′ 23″ Veri

22° 01′ 02″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)