Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor (shk. DPSHTRR) është institucioni që kryen shërbimin ndaj subjekteve shtetërore dhe private në veprimtarinë e transportit rrugor.

lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]