Durim Muqkurtaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Durim Muqkurtaj (lindi më 4 janar 1994) është futbollistë norvegjezë me prejardhje shqiptare. Ai luan për skuadrën Hønefoss BK. Më parë Durimi ka luajtur për skuadrat Brandbu IF dhe Raufoss Fotball.