Dy trandafilat

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Një flutur, dy trëndafila. Njëra është natyrale, tjetra është bërë nga plastika. Të dyja janë të vendosura në mënyrë të ndryshme në një vazo të vetme.[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]