Echium virescens

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Echium virescens
Echium virescens
Echium virescens
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Boraginales
Familja: Boraginaceae
Grupi: Echium
Echium virescens

Echium virescens ( lat. Echium virescens) është bimë e familjes Boraginaceae.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Echium virescens në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Echium – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale