Eddie Izzard

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Eddie Izzard
EddieIzzard.jpg
U lind
Edward John Izzar

1962
TitulliIzzard, 2008
Faqja në rrjeteddieizzard.com

Edward John "Eddie" Izzard lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.