Eduction

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Metodë edukimi dhe ngritje e kulturës që për bazë ka diturit e marrura nga shkrimet e ndryshme shkencore.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]