Efimeri poli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Efimeri poli është film shqiptaro-grek i vitit 2000 me regji nga Giorgos Zafiris dhe skenar nga Christos Koulinos. Filmi u shfaqur në Greqi në vitin 2000.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.