Energjia atomike dhe shfrytëzimi i saj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Energjia atomike dhe shfrytëzimi i saj.JPG

Energjia atomike dhe shfrytëzimi i saj Autori: Qevqep Kambo. Viti i botimit: 1958. Faqet e librit 170.