Ersan Ilyasova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
ErsanIlyasova.JPG

Ersan İlyasova lindi më 15 maj të vitit 1987Eskişehir, është basketbollist profesionist turk. Momentalish luan në NBA në ekipin Milwaukee Bucks.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Ersan İlyasova – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale