Estelle Harris

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Estelle Harris
Estelle Harris - Ponyo - USA premiere.jpg
U lind
Estelle Nussbaum

4 prill, 1928
TitulliHarris, 2009
Faqja në rrjethttp://www.estelleharris.com

Estelle Harris lindi më 4 prill, 1928Manhattan, New York si Estelle Nussbaum. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.