Faqekuqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°20′N 20°14′E / 40.34°N 20.24°E / 40.34; 20.24

Faqekuqi
Noimage.png

Faqekuqi është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]