Faraway

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ishte një ditë e bukur. Në një stacion treni, një vajzë po pret për trenin e rradhës që të arrijë. E humbur në fantazi, ajo shikon hijen e një shoku të humbur. Takimi me të i jep asaj kurajo dhe shpresë për të ardhmen. [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Producent: Elida Pajovi
  • Regjizori: Megi Karaj
  • Skenograf: Megi Karaj
  • Fotograf: Milto Çarka
  • Redaktor: Megi Karaj
  • Muzika:Fatos Qerimi

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]