Femrat (film i shkurtër)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Katër të dashura takohen dhe hipin në një makinë duke pritur mikun e tyre të pestë që po vonon. Ata ëndërrojnë se si do të ndryshojë jeta e tyre sapo të shkojnë të jetojnë në kryeqytet.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]