Flamuri i Martinikës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flamuri i Martinikës

Flamuri "gjarpër" i Martinikës nuk ka status zyrtar në këtë ishull. Ai është një flamur historik që daton nga 4 gushti 1766.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]