Flavor Flav

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flavor Flav
Flavor Flav of Public Enemy Way Out West 2013.jpg
U lind në
William Jonathan Drayton, Jr.

1959
TitulliFlav, 2013

William Jonathan Drayton, Jr. lindi më 1959. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.