Flutura Basha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Flutura Basha Lindi në Prishtinë10 Tetor,1981.[nevojitet citimi] Ka te mbaruar shkollen e mesme te Aktrimit dhe fakultetin e arteve te bukura.Ka Studiuar ne Fakultetin Juridik Dhe ka te mbaruar shkollen e mesme te aktrimit Klasa e Enver Petrovcit