Frank Welker

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Frank Wekler
Frank Welker Photo Op GalaxyCon Richmond 2020.jpg
U lind në
Frank Welker

1946
TitulliWelker, 2015

Franklin Wendell "Frank" Welker lindi më 1946. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.