Fshatrat në Rrethin e Vlorës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
link={{{të çon}}}

Këtu gjeni listën e plotë me fshatrat në Rrethin të Vlorës. Rrethi i ka 4 bashki, 4 qytete, 9 komuna dhe 99 fshatra.


Njësia Fshatrat / Vendbanimet


Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]