Garfield County (Utah)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Garfield County është një nga 67 Countetshtetin federal UtahShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]