Gazmir Bizhga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gazmir Bizhga.jpg

Gazmir Bizhga (lindur më 29 nëntor 1971 në Tiranë[1]) është deputet i Partisë Socialiste Kuvendin e Shqipërisë.

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.