Gazmir Bizhga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Gazmir Bizhga (lindur më 29 nëntor 1971 në Tiranë[1]) është deputet i Partisë Socialiste Kuvendin e Shqipërisë.

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]