Gdhihet e ngryset

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

"Gdhihet e ngryset" është një përmbledhje me poezi e shkruar nga Dritëro Agolli. Libri është botuar nga Shtëpia Botuese "Dritëro" në vitin 2000 dhe ka 324 faqe dhe 21 cm. ISBN 99927-34-41-8 ISBN 978-99927-34-41-4 OCLC 47054910[1] [2]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]