Geçerlia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Geçerlia
Fshat
noform
Vendndodhja
Geçerlia is located in Maqedonia e Veriut
Geçerlia
Geçerlia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Bosilovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni juglindor
Lartësia 214 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2431
Prefiksi (+389) 034
Targa SR
Koordinatat 41° 29′ 04″ Veri

22° 42′ 46″ Lindje

Popullsia 373 banorë (2002)