Gentiana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gentiana është lule e cila i takon familjes lincura (Gentianaceae).

Gentiana-verna2.jpg

Llojet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.