George Lopez

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
George Lopez
George Lopez 2010.jpg
Lopez, 2010
Informacione personale

George Lopez lindi më 1961. Është një aktor dhe komedian.