Gilbert Gottfried

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gilbert Gottfried
Writer's Guild of America East Soladarity Rally in Washington Square cropped.jpg
U lind në1955
TitulliGottfried më 2007

Gilbert Gottfried lindi më 1955. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.