Gilpin County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gilpin County është një nga 64 Countetshtetin federal ColoradoShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shihe dhe këtë[redakto | përpunoni burim]