Gjokçeli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjokçeli
Fshat
Vendndodhja
Gjokçeli is located in Maqedonia e Veriut
Gjokçeli
Gjokçeli
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 413 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 15′ 23″ Veri

22° 39′ 56″ Lindje

Popullsia 155 banorë (2002)