Organxhali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Organxhali
Fshat
Vendndodhja
Organxhali is located in Maqedonia e Veriut
Organxhali
Organxhali
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 488 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 17′ 47″ Veri

22° 42′ 15″ Lindje

Popullsia 21 banorë (2002)