Gjuha dhe lufta e ideve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gjuha dhe lufta e ideve Gjinia: Gjuhësi. Autore: Lindita Aliu – Tahiri. Shtëpia botuese: "Naimi". Viti i botimit 2013. Faqet e librit 320. ISBN 978-9928-109-43-9