Gorreja (Kurbin)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gorreja

Gorreja është një fshatkomunën Fushë-Kuqërrethin e KurbinitShqipërisë.Në këtë fshat ndodhen shkolla 9-vjeçare " Nik Tom Prela " dhe shkolla e mesme e përgjithshme " At Shtjefen Kurti ".

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]