Jump to content

Njësia administrative Fushë-Kuqë

Coordinates: 41°23′N 19°22′E / 41.38°N 19.37°E / 41.38; 19.37
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Fushë-Kuqë)

41°23′N 19°22′E / 41.38°N 19.37°E / 41.38; 19.37

Njësia administrative Fushë-Kuqë

Komuna Fushë-Kuqë është një komunëRrethin e KurbinitShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


 Commons: Njësia administrative Fushë-Kuqë – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]