Njësia administrative Dajç (Lezhë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Dajç (Lezhë))
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Në këtë Artikull flitet për Komunën Dajç që ekziston dy herë në Shqipëri, për të gjitha komunat shiko këtu: Komuna Dajç
Njësia administrative Dajç (Lezhë)
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Lezhës
Rrethi Rrethi i Lezhës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Dajç është një komunëRrethin e LezhësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave". Arkivuar nga origjinali më 23 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]