Greene County (Alabama)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Greene County është një nga 67 Countetshtetin federal AlabamaShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]