Greg Cipes

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Greg Cipes
Informacione personale
Ditëlindja 1980

Gregory Michael "Greg" Cipes lindi më 1980. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.