Jump to content

Grigor Gjika i III

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Grigor Gjika III

Grigor Gjika i III ishte një anëtar i Familjes Gjika. Ai ishte Princ i Moldavisë dhe i Vllahisë.

Ku ishte me origjin Shqiptare.

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[1]

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 4 mars 2016. Marrë më 16 dhjetor 2016. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)